אבן קיסר שיש בייצור ייחודי

משטחי שיש למטבח זמינים במגוון רחב של חומרי גלם איכותיים כיום. אחד החומרים הפופולריים המוצאים כיום הוא אבן קיסר אשר מאפשרת לייצר שיש למטבחים בכל עיצוב עקב נוחות העיבוד הגבוהה ומעבר למראהו היפה, הוא פרקטי מאוד, אינו ניזוק עם הזמן, עמיד לטמפרטורות קיצוניות וקל מאוד לתחזוקה וניקוי. מכל הסיבות הללו, משטחי אבן קיסר צוברים אהדה רבה ולקוחות רבים מבקשים את חומר הגלם הנחשק. שיש כהן מספקים כבר שנים רבות שירותי שיווק והתקנה של משטחים למטבחים משיש ואבן ויספקו עבורך משטחים לעיצוב המטבח שייקחו אותו לשלב הבא ויספקו נוחות מרבית. 

כיצד מאפשר תהליך הייצור של אבן קיסר שיש ברמה גבוהה כל כך?

היתרונות הרבים שמציעה אבן קיסר טמונים בתהליך הייצור הייחודי שלה. כחלק מתהליך בקרת האיכות הקפדני ביותר העומד בתקני הייצור המחמירים ביותר, חומרי הגלם עוברים בדיקה מדוקדקת על ידי עובדים מנוסים שעברו הכשרה אינטנסיבית על מנת לוודא כי יורכב מהם משטח ברמה הגבוהה ביותר. חומרי הגלם העיקריים הם:

  • פיגמנטים שונים
  • גבישי קוורץ טבעיים (מעל 90% מהתערובת)
  • שרף פולימרי – תערובת פולימרים חזקים ועמידים בעלי תכונות תרמו-פלסטיות הנוצרים אל התערובת ועושים אותה אחידה ובעלת שכבת מגן חזקה. 

עירוב החומרים במערבל

לאחר מיון זהיר וקפדני של חומרי הגלם, הם מוזנים אל מערבל מתקדם ומיוחד המיועד להכנת התערובת הייחודית והחומרים מתערבבים יחד תחת פיקוח מתמיד. 

יציקת החומר

לאחר שהחומרים התערבבו היטב והפכו לתערובת אחידה, נוצקת התערובת לתבנית שטוחה גדולה בצורת מלבן ולאחר שהיא מתמצקת מעט, נדחסת היטב על ידי מכשור מכאני עוצמתי ברמת לחץ של כ-100 PSI. לאחר מכן, בתהליך ניעור בוואקום, יוצאות כל בועיות האוויר והמשטח שמתקבל הוא אחיד, צפוף וחזק מאוד. 

חיזוק ושיפור החומר באפייה בתנור

לסיום, מניחים את המשטחים הגדולים שהתייצבו לאפייה בתנור של 90 מעלות לשלושת רבעי שעה. החשיפה הממושכת לחום מבוקר הופכים מאפשרים ליצור מאבן קיסר שיש איכותי, חזק ועמיד למטבחים. 

נשמח לעמוד לרשותך

עם מעל 40 שנות ניסיון מאחורינו, יש לנו ידע מקצועי ענף שיבטיח שתתקבל עבודה באיכות הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים ולהצעות מחיר אטרקטיביות, ניתן ליצור עמנו קשר עוד היום.