לימודי קורס ברפואה משלימה

לימודי רפואה משלימה מעניקים לכם המטפלים המקצועיים את הידע הנרחב והטיפול האחר בתחומים רבי השפעה ועוצמה. יותר ויותר אנשים מחפשים להשתלם בכל התחומים ובפרט בתחום הרפואה האלטרנטיבית. נכון להיום מדינות רבות לרבות ישראל מציעות תחומי לימוד המאפשרים להתפתח על הצד הטוב ביותר ואף לשלב בתוכם תואר ראשון ולהתמקד במה שאתן אוהבות , כמו דירות דיסקרטיות.

איפה ואיך לומדים רפואה משלימה?

מכללת מדיטבע פתח תקווה לצד מסייעים לכם לפתח את עצמכם בתחום הכי נחשק ומבוקש כיום בשוק, באמצעות מוסד הלימוד והשלוחה המתאימה לכם בפתח תקווה תוכלו גם אתם להשיג את המיטב מקורס שנמצא בכל מקום ומקום בארץ. כן, זה די מובן, לימודי רפואה משלימה הם שם חזק ביותר גם בשל המודעות בקרב הציבור לשילוב הרפואה האלטרנטיבית עם הקונבנציונלית וזאת לצרכי ריפוי של כל אדם. 

למה כדאי ללמוד קורס רפואה משלימה?

כמו לא מעט מכללות המביאות לכם את מיטב הלימודים, מביאה בפניכם את המקצוע הנחשק ביותר גם היות וקופות החולים נותנות לכך יד ובוחרות את מיטב המטפלים לשם כך. בדיוק כאן בעוד החולה מעדיף לשלב את הרפואה האלטרנטיבית בעניין מתקיימים כמה וכמה מסלולים ולימודי רפואה משלימה ואפילו השלמה לתואר ראשון- כאמור נקודות להשלמת התואר האקדמאי. במהלך הלימודים יעבור התלמיד את כל מה שצריך ויזכה לא רק בהעצמה אישית אלא גם בכלים הטובים ביותר בהם יוכל להשתמש ולהוציא לפועל עשייה עם הצלחות על כל המשתמע מכך. 

מהם תנאי הקבלה וכמה זמן נמשכים הלימודים? 

מכללת מדיטבע פ"ת מביאה לכם את כל התורה כולה, לצד ראיון אישי יידרשו מכם  12 שנות לימוד בלבד ולא בהכרח תעודת בגרות. לכן, לפני שאתם יוצאים ומגשימים לימודים מהסוג בנ"ל וודאו היטב את התנאים ושהם אכן מכילים את כל מרכיבי הלימודים החל מרפלקסולוגיה, שיאצו, אבנים חמות ועוד. כמו כן, הלימודים הם 4 שנים ובסופם תוכלו לזכות בתעודה המתאימה שתייעד אתכם להגשים את החלום ולהפוך למטפלים מן השורה הראשונה.