פינות אוכל – המדריך השלם לעיצוב המטבח

רוצים לעצב את חלל חדר האוכל שלכם זה שנקשר לא פעם גם למרחב הפתוח של הסלון? איפה הכי כדאי למקם את שולחן האוכל שלכם? האם הבית קטן, גדול או מה שביניהם? אלו הם רק חלק מהפרמטרים שיידרש מכם לקחת לפני שאתם עושים את הבחירה הנכונה. 

איך בוחרים פינת אוכל מתאימה? 

אם אתם רווקים זה עניין אחד, מאידך אם אתם בעלי משפחה אתם צריכים לתת מחשבה גדולה יותר בעת רכישת פינות אוכל מתאימה. אז כשאתם מעצבים את הבית מה תיקחו בחשבון לפני הכול? כמה זמן אתם מבלים בסביבת המטבח? אלו הן רק חלק מהשאלות אותן תשאלו לפני שתצאו לדרך החדשה- בחירת פינת אוכל לצד עיצוב מושלם של כל חלקי הבית. רוצים לנצל את החלל הפתוח נכון? מארחים המון אנשים בסופי שבוע או אפיל וביום חול? בדיוק לשם כך אתם חייבים לחשוב על הכול לפני שאתם יוצאים ובוחרים את העיצוב החדש. 

פרמטרים בעת בחירת פינת אוכל חדשה

פינת אוכל חדשה תדרוש מכם לקחת כמה שיקולים ולרוב הם יהיו חייבים להיות פרקטיים שאחרת לא עשיתם דבר. אז מה קודם למה? איך נותנים את הטון הדקורטיבי הנכון גם לפינת אוכל שלכאורה מיועדת רק לאכילה? אם אתם הורים לילדים הדבר הראשון אשר יידרש מכם זה לברור את העניין היומיומי- האם קל לנקות את פינת האוכל? האם מדובר ברכישה חזקה ונכונה לטווח הארוך? אם לצורך העניין אתם מחפשים פינת אוכל יותר בכיוון מטרות אירוח או אז יידרש מכם לבחור מוצר ורסטילי הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הפרקטיות כאמור בחירת חומרי הגלם ממנה עשויה הרהיט. מאידך, אם אתם מחפשים פינת אוכל משפחתית כפי שכבר צוין כאן יהיה עליכם לחפש מערכת שקל לנקות ולא מתבלה כל כך מהר נוכח השימוש הנשנה והחוזר. 

 בסיכום דבר הטיפ הכי גדול שתוכלו לקחת בכדי לברור את פינת האוכל המתאימה היא לבחור לא רק על פי הנראות אלא גם על פי גודל החלל, השימוש ואופיו של הרהיט. אנו ממליצים לרכוש רהיטים איכותיים בסניפי דיבאני סנטר.